mobenobel

Víte od čeho tady jsou lidi?

To by mě zajímalo který chytrolínek či budulínek mi na toto dobře odpoví :)
Doplňuji:
śásamozřejmě to ˇlidiˇ myslím co jsou tady na téte stránce češi či slowáci or poláci :) kdybych to myslel jako lidi po celém světě tak bych vám to sem napsal jinak… :) pěkný den vám přeju, hezký zbytek weekendu :)

Nejlepší odpověď
Justik

aby nám odpovídaly

Podle mého názoru jsou lidé na tomto světě z důvodů, že nás pozoruje nějaká jiná civilizace a zkoumá co děláme.

Další odpovědi
huxa

aby lidi tvořili stát

Poklička

aby nám odpovídaly

ptáč

aby si snámy rozpávaly

its coooooooooooo­oooooool!!!!!!

leporela22

aby lidi tvořili stát

lota

aby lidi tvořili stát

snad se mi podařilo vybrat tu nejchytřejší odpověď na tak chytrou otázku

fcoop

Už to nehul.

mojitek

slowáci or poláci,šásamoz­řejmě,weekendu,roz­pávalY,odpoví­dalY,kladlY.. tak ty jseš dobře free :D

mosoj

I jdi ty brebto.

arygnoc

a tô je akô rečovanie?