brillant

Víte o změnách v registraci vozidel?

Změny v registraci vozidel po 1. lednu 2015
http://www.mdcr­.cz/cs/Silnic­ni_doprava/Do­voz_registrace_a_schva­lovani_vozidel/zme­ny_v_registra­ci_2015/

Nejlepší odpověď
anonym

ano

Další odpovědi
klob1

Víme, čteme, informují nás.
Ale jak udělat větší nesmysl o proti původnímu, je neocenitelné.
A to samozřejmně je pro obyčejné lidi. Jak z nich ještě vylákat více peněz.
A to ještě tam není, že ten vůz, po EMP nebude už jezdit. Tak nebude to pak moc drahé? Proč? Protože auto dnes asi bez nějaké elektroniky, chipu už asi ani snad nepřepíší nesplní požadavek EU. Jo stará auta by měli pak výhodu. jenže nevím jestli bude pro elkologii lepší auto, které bude pojízdné nebo s nějaké novější, které nebude pojízdné a vadit v cestě?
Ostatně nechme si sr…t na hlavy, vždyť to lidé chtějí, ne? Kdyby nechtěli, tak takové zákony a požadavky nebudou.
Tak v neděli budou specielně na místech na ověření podpisů. Už vidím jak tam je někdo a čeká právě na lidi.haha
Neboj Brilante, mrtví prd ví. A ty si to auto dej pak zvlikvidovat. A nezapoměň hlavně Ekologicky, to je logický. To není tvůj majetek o tom rozhoduje přece někdo jiný, kdo to vymyslel, ne?
Nebo ti to auto prodá jako nesvépravný a protože to nemá v OP, tak se můžeš jít klouzat. také nebude tvé.
Přece to není pro lidi. Ale Český národ je vynálezavý, tak se neboj, že v tom nebude také nějaká ta mezera pro někoho.

cukrar

Brilante, ano vím o tom, jen neznám několik prováděcích předpisů.
Příklad, vozidlo registrované v HK, dojde tam kupující i prodávající, provedou polopřevod a kupen, který je z kraje jiného dostane novou značku kde? A jakou? Další, vozidlo koupím v neděli, vše zaplatím, vozidlo převezmu, je mým majetkem, domluvíme se že se sejdeme na úřadě v pondělí odpoledne , ale on zemře v pondělí ráno.
Vozidlo dle práva je moje, ale změnu nelze zapsat…co pak?

A další varianty…a s vyřazením vozidla z evidence.