paul1

Víte o tom, že v neděli zemřel 104letý Eduard Marek, zvaný Hroznýš?

Čest jeho památce. Prožil toho hodně, i přes různé útrapy zůstal člověkem, který se snažil být prospěšným ostatním lidem.

https://bratis­lava.zoznam.sk/ca­putovu-zasiahlo-umrtie-znameho-cecha-obetoval-sa-pre-pomoc-inym/

Nejlepší odpověď
marci1

Přesně tak. Říkával: „Češi by měli držet při sobě, vážit si svobody a učit se umění dohodnout se.“

Další odpovědi
Emefej

Ano, vím. Asi před 30 lety jsem se s ním setkal.

Viktorie II.

Kterou neděli? Nějak si nevzpomínám.

paul1

Pro: Viktorie II.: v neděli 23.1.2022