Avatar uživatele
zjentek

Víte o tom, že dnes již nesmíte sledovat mé činnosti na internetu?

Viz GDPR!

Já jen pro pořádek, aby bylo vše dle regulí, v mezích zákona a aby nemusel být NIKDO NIKÝM stíhán!


@aliendrone: A to se nebojíš ani zatčení?

Zajímavá 0 před 2145 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
orestez

Nevím a nikoho nesleduju. Ani TV.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Tak jistě, nejlépe by vyhovovalo, kdyby byly otázky i odpovědi anonymní. Ti by částečně vyřešilo i otázku férového palcování 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Kašlu na to! Budu tě sledovat v celém aliendronním spektru (a to je mnohem širší, než lidské!), protože navzdory mé usilovné snaze a výslovné žádosti jsem se NEDOČKAL UZNÁNÍ, že jsem nejkrásnější aliendrone! Těš se! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Mohl bys to podepřít nějakým právním výkladem?
Já vidím první zádrhel již v tom, že zdejší smyšlená identita neposkytuje dostatečné informace k jednoznačné identifikaci fyzické osoby a tudíž se nejedná o osobní údaj a tudíž nespadá do působnosti Nařízení EU č. 2016/679.

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

No, nesmí se jezdit nad povolenou rychlost, nesmí se parkovat na trávníku, nesmí se…
A přece se to dělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

GDPR! WTF!?

Viz např.

Genetickými údaji jsou osobní údaje týkající se zděděných nebo získaných genetických znaků určité fyzické osoby, které vyplývají z analýzy biologického vzorku dotčené fyzické osoby nebo z analýzy jiného prvku, která umožňuje získat rovnocenné informace. Mezi osobní údaje o zdravotním stavu by měly být zahrnuty veškeré údaje související se zdravotním stavem, které vypovídají o tělesném nebo dušením zdraví člověka.

Zdroj: https://www.gdpr­.cz/gdpr/osob­ni-udaje/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kurec

U windows 10 bych moc microsoftu nevěřil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Kam zmizela moje odpověď?
Napsala jsem:
»Však Vás také nikdo z nás nesleduje
a troufám si odhadnout, že nesledoval
ani před 25. květnem.

Aliendrone, nejen nejkrásnější,
ale i nejchytřejší!«

(Že bych ji neodeslala?)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek