arygnoc

Víte o tom, že dne je tomu 19 let, co se Klaus a Mečiar dohodli na rozpadu Československa?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Lepší ani nevzpomínat.

Další odpovědi
led

Myslíte 19 rokov, čo beztrestne porušili svoj poslanecký a ministerský sľub Československej republike?
Doplňuji:
Mosoj, rozdelenie ČSR bolo prianím malej skupiny Slovákov (nie väčšiny, ktorá bola do situácie vmanipulovaná), ktorá postupovala v mene známeho hesla rozdel a panuj. Bolo to vidno aj pri zasadaní Parlamentu SR, keď bol časťou poslancov priamo vyslovený nesúhlas s rozdelením republiky.
Nepamätám sa, že by sa nás niekto pýtal na náš názor a súhlas.

Drap

Oni oba dva nadělali podobných hovadin daleko více.

anonym

No,uteklo to.Přijde mi to jako nedávno,co?Poslední dobou mi přijde (společné tel.projekty)jako by se to ani nestalo.

mosoj

Tak to zase pr. Nemám nic proti Slovákům ale rozdělení ČSR bylo jejich přáním. Nechtějte zde bulíkovat že to iniciovali Mečiar s Klausem
a buďme rádi že to proběhlo tak jak to proběhlo. Ono to bylo sledováno Evropou i Amerikou s obavami. Kdo pamatuje dobu před rozdělením nemůže jinak mluvit.
Doplňuji:
To už není tak podstatné. Každopádně to bylo iniciované ze strany Slováků.
A myslím si že to je takto lepší. Ono se to v parlamentu hádá takhle, načež kdyby tam bylo oboje zastoupení.
Nicméně vím ze společné vojenské služby že nálády u Slováků takové byly.