Miroslavst

Víte o tom někdo víc?

http://imb.li­de.cz/big/4a9c­10210b53ad40c3660200­.jpg?year=2009&mon­th=08&day=3118&a=2#7­4689275
Teplo jako teď v létě-nad 30°C, pěkný liják, v zimě mráz. A stojí a stojí.
Může se schovat nebo tam stojí i v lijáku? Co když jdou z tepla mrákoty?

Nejlepší odpověď
fira

V horku a v zimě se prý střídají po 1 hodině.A sa­mozřejmě tam jsou vojáci ve vynikající fyzické kondici.

Další odpovědi
dagry

No to by mě taky zajímalo jestli se v lijáku a fujavici může jít schovat do té budky. Ale každopádně je to teda masakrální zaměstnání. Fyzička nefyzička a ty davy turistů co je očumují a recesistů, co se před nimi pitvoří … no není co závidět.

Jahoda

😁 J8 nemám slov 😁
Doplňuji:
*Já …

panenka

Tato Hradní stráž Miroslave střeží Pražský hrad 24 hodin denně to znamená když je Jaro,Léto,Pod­zim,Zima,lijá­ky,mrazy zkrátka furt.

PostApMan

To ten případ práce, kterou bych asi nikdy nechtěl dělat, ne že bych vyhledával aktivní pracoviště kde se furt něco dělá, někam běhá apod. ale zase stát celej den na jednom místě…

BIGFOOT

… a má flintu,ale střílet nesmí ani po hrachu.....BIGFOOT