Tom.Noddy

Vite o nejakych prirodnich prostredcich, bylinach atd…ktere snizuji chut na jidlo?

Nejlepší odpověď
badisko

tabak…

Další odpovědi
LejdyTerr

Chuť to přímo nesnižuje, ale když si koupíš samotnou vlákninu a dáš si 2 malé lžičky do jogurtu a zapiješ to sklenicí vody, tak ti vláknina nabobtná v žaludku a nebudeš mít hlad.

Esterka1

Zkus tento čaj.Zabraňuje chuti k jídlu,nehoní tě mlsná,nechodíš z něho zbytečně na WC.Je to vyzkoušené.Ale jíst musíš!!!
http://www.ra­ciovyziva.cz/pro­dukt/caje/gre­sik/stihla-linie-20-x-1-5g/

huxa

el-maté

Drap

Existuje jich celá řada, z našich bylin třeba vratič. Ovšem užívání nebývá nejpříjemnější