Nassin

Víte o nějakém seriózním zpravodajském serveru?

Existuje vůbec takový?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Na YT si vybere každý. Chce to znát jazyky.

Další odpovědi
annas

Sám jste poradil Keplerovi tiscali..cz.

K čemu je tedy vaše otázka dobrá, když nevěříte sám sobě? Že by platilo, opakování se líbí, když není zdarma?

Podle průzkumu, na nějž jsem při hledání narazila , se uvádí, že nejlepší je Deník N a ČRo.

Další hodnocení v odkazu.

https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/rating-hodnoceni-medii-zpravodajske-servery-nadacni-fond-nezavisle-zurnalistiky_200910192­9_vtk

Kepler

Podobnou otázku jsem nedávno vložil i já, snad tam něco najdeš:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nejake-podobne-weby-krome-seznam-cz-nebo-centrum-cz-pokud-mozno-kvalitni
Mně se líbí tiscali.cz nebo peak.cz

anonym

DVTV

Pepa25

Je jich docela dost: irozhlas.cz, ct24.cz, aktualne.cz, denikn.cz a další

ten který je

Ještě bych doplnil Pepu25 o další seriózní zpravodajství.Je to Respekt.cz a Romea.cz.
Nač ještě váhat?!

plebs

Kleine Zeitung, Die Presse trochu pravičák, Der Standart trochu levičák a ze všech si vzít průměr

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Annas: Pro Kristapána, jaký fond nezávislé žurnalistiky? To jsou ti podvodníci, co mají sídlo v zahrádkářské kolonii, a uznávají jen jeden správný názor, který pak tlumočí pražští pisalkové zbytku republiky? Nemám televizi, ale základní rozlišení Pravda-Lež zvládám. Možná právě proto.

Nassin

Pepa25, všechny uvedené nahrávají opozici a proto – nebrat.

Pepa25

Čerský rozhlas a Česká televize jsou veřejnoprávní média, která ze zákona nikomu „nenahrávají“.

Ametyst

Pepa25:Když Rada žádá po veřejnoprávních mediich nestrannost, začnou tato ječet, že je ohrožena jejich nezávislost a div ne demokracie. ČT je dávno celoživotní koryto pro lidi, co se znají a přihrávají si kšefty.

Pepa25

Jak správně píšete, Rady (malé i velká) všechna podezření na nestrannost šetří (pokud vím, tak lidi v ČT/ČRo ječí, jen když jednotliví členové rad mají svoje politické či mediální aktivity). Naopak už to, že si ví, že je tu velká pravděpodobnost, že se každé podezření na nestrannost bude šetřit, je velká páka na všechny, aby si na nestrannost dávali pozor.

Nassin

O tvé otázce vím, sám jsem na ni odepisoval, ale já hledám serózní server.

zjentek

Novinky.cz is good.