Víte o nějakém levném a dobrém psychologovi v Praze, kam můžu jít sama (od 16) ?

Potřebovala bych radu a popřípadě pomoc… :) Nevíte o někom?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Možná bys mohla najít odpověď spíše zde: http://www.dobry-psycholog.cz/

Další odpovědi
anonym

Bohužel,jelikož nejsem z Pahy,tak kolikrát nevím ani o sobě.

Hlada

Nevím sice, o jaký problém ti jde, ale ale obecně nečekej, že ti pomůže lépe psycholog placený ve srovnání s neplaceným. Jde především o komerční záležitost. Nejlepší odborníci mají smlouvy s pojišťovnami. Obrať se nejdřív na pedagogicko psychologickou poradnu, která je zdarma a kde ti poskytnou pomoc a další informace, pokud by to byl problém mimo jejich možnosti.