tacco

Víte o nějakém kroužku tance?

Víte ó nějakém kroužku tance na Znojemsku nebo v okolí moravského Krumlova . Přemýšlela jsem např ó pool dance ale nevím kde by to mohlo být v okolí .

Odpovědi
Klaproth

Internet máš? Já jsem našel třeba toto: http://www.svcznoj­mo.cz/krouzky

MarkettB

Ahoj, já jsem taky něco hledala, nějaký tanec pro jednoho. Nakonec jsem si vybrala fit dance a jsem maximálně spokojená, člověk si zablbne a pořádně zamaká :) Kdybys chtěla chodím sem www.zone4you.cz

RyuzakiKate

Haha, vím, co je pole dance, ale pool dance teda neznám :D