Kepler

Víte o nějaké strašnější tragédii beze ztrát na životech? Jaké?

http://tn.nova­.cz/clanek/sklad-bourbonu-se-zhroutil-do-zeme-vyteklo-9000-sudu-whiskey.html?ut­m_source=centrum­HP&utm_medium=new­sfeedbox&utm_ter­m=position-2

Nejlepší odpověď
annas

Stalo se, firma přišla o hodně peněz, ale možná zachránila zdraví těm, kteří holdují alkoholu.

Zažila jsem katastrofu, i když finančně určitě nebylo pro přepravce ´tak drahá, ale spíš šlo o to, že lidé v obchodech se museli obejít bez pomerančů. .

Je to již dávno, v době, kdy pomeranče byly nedostatkovým zbožím. Myslím, že to bylo kolem Velikonoc. Cestou z práce, když jsem spěchala po chodníku na autobus, jsem najednou uviděla, , jak se na opačné straně vozovky kutálejí pomeranče.

Řidič zřejmě nezkontroloval, zda je dobře zavřená korba a při jízdě na kostkách se otevřela. Najednou všude plno lidí, všichni se vrhli na kutálející se oranžové „míčky“. . V momentě uklizená vozovka.

Protože jsem nechtěla zmeškat autobus, jen jsem zírala, co se dělo.
Nevím, zda něco v korbě zůstalo, řidič si toho hned nevšiml a pokračoval dál. Zda zastavil, netuším, protože mezítím dojel autobus, do něhož jsem nastoupila.

Další odpovědi
Rokio

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa – zničení obrazu v hodnotě několika miliard

zjentek

Ne!!!

led

Kdesi za Velkou mlákou troška vyliatej vhisky, no to je hrôza! Ale…
Strašnejšia tragédia je nechať zhorieť český pivovar a hospodu, veď už celé desaťročia tí „starí mazáci o tom so smútkom spievajú“
„Co jste hasiči, co jste dělali,
[: že jste naše pívo, pívo, pivovary
shořet nechali :]
Shořet nechali aj tu hospodu.“
ale aspoň Maruška ostala celá a roztomilá… https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SvsMnGKvMiM

yuko

Zával v dole San José v poušti Atacama u severochilského města Copiapó
Tragedie nevyhledavam, ale tuhle zachrannou akci jsem v televizi sledovala se zaujetim a prala jsem si, aby vse dobre dopadlo.

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/1238479-33-horniku-z-chile-dojalo-cely-svet-dodnes-jsou-celebrity