Banshee

Víte o nějaké stránce kde jsou jasně a srozumitelně vysvětleny logaritmické rovnice a nerovnice?

Odpovědi
Michal Kole

Řeší se to podobně jako lineární rovnice, jen je třeba si uvědomit co je základ logaritmu, exponent, logaritmus

bolak

těch je habamoc

http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­%22logaritmic­k%C3%A9+rovni­ce%22&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­b%C4%9Bloun+lo­garitmy&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#sclient=psy-ab&hl=cs&clien­t=opera&hs=D2I&rl­s=cs&channel=sug­gest&q=%22loga­ritmick%C3%A9+ne­rovnice%22&oq=%22­logaritmick%C3%A9+ne­rovnice%22&aq=f&a­qi=&aql=&gs_l=ser­p.3...9513.16084­.1.16279.26.25­.1.0.0.0.162.2119­.20j5.25.0...0­.0.ncvyvO7bG2w&psj=­1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=dff2b59­f3d113682&biw=1920&bih=9­34

u většiny sou i návody, čti a absorbuj, když přesto nepochopíš, hoď to sem do tlachárny a von ti to někdo vysvětlí…

(samozřejmě nebude to zadarmo)

Blizna

Zadej do googlu krynický matematika. Je to tam dobře vysvětlený. :)