JájsemRaibek

Víte o kterou píseň se jedná? Milovali jste ji?

無くした愛探す人もいる
そっと胸の中 懐かしむ人たち
それぞれのYesterday

深い海よどこにいる私
誰に愛される 何になればいいの
ちっぽけな魂

And though yesterday disappeared
someday waits very near雲に流されて
And though yesterday is gone
tomorrow carries on ひたすら燃えてゆく

その翼大きく拡げて ひたすらに
この愛を信じて
ENDLESSLY・・・

Milovali jste ji, popř. byli jste napjatí jak to dopadne?

Takže pro ty, kteří se snažili hledat a našli gratulace- Pro ty, kteří ne, nezbývá než odtajnit ve kterém seriálu tato píseň zazněla.
Jedná se o japonský seriál Goro, bílý pes.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lqot4XT59II
Nikdo neviděl? Nikomu se nelíbilo? :)

Nejlepší odpověď
setapouch

Ne, ten seriál jsem, myslím, nikdy neviděl a ta slova jsem si vygooglil. Ale co mě potěšilo, v nabídce byl můj milovaný seriál (a myslím, že hlavně kvůli znělce) – https://www.y­outube.com/wat­ch?v=o4evhYFZKag

Další odpovědi
RyuzakiKate

Pěkná je, a ty umíš japonsky…? To bys mě potěšil!

kapka

Umim ji zazpivat…, zpameti :)
Tezko to dokazu, proste mi ver. :)
&&&&&&&&
Jak nikdo? Písničku jsem fakt negůglila, když jsem ji podle anglické části okamžitě poznala. Klikiháky číst neumím, ale latinkou bych ji celou napsala taky, jen bych asi psala jinde mezery, než mají být.
Seriál jsem viděla naposledy někdy na prvním stupni základky, jo líbil se mi moc. Zvlášť když jsem byla extrémní blázen do psů a od první třídy o nich četla veškerou dostupnou odbornou literaturu nebo příběhy. Psa jsem si směla pořídit až mnohem později a ne, nepřestal mě po týdnu bavit, dělala jsem sportovní kynologii, chodila na výstavy. Trochu dělala i agility, když v Čr úplně začínala, startovala na úplně prvních závodech.
Joo, bylo to napínavý, jestli ten čokl najde tu holku. Myslela jsem, že mě trefí, když šla po silnici a on kolem projel autem a minuli se. Brečela jsem, jak ho rozstříleli na hadry, když jak kokot furt běžel dál. Stačí? :D

lota

Ano, pamatuji si ji velmi dobře, jen nevím o tom, že kdy byla v této hatlamatilce…

anonym

Ohromně se mi to líbílo,znělka jako porodní křeče s
e stryjovitýma následkama.

JájsemRaibek

Abyste neřekli, že jsem vám nedal lepší šanci, tak ji uvedu ještě v latince:
Nakušita ai sagasu hito mo iru
Sotto mune no naka nacukašimu hitotači
Sorezore no YESTERDAY

Fukai umi jo doko ni iru, wataši
Dare ni aisareru nani ni nareba ii no
Čippokena tamašii

AND THOUGH YESTERDAY DISSAPEARED
SOMEDAY WAITS VERY NEAR kaze ni nagasarete
AND THOUGH YESTERDAY IS GONE
TOMORROW CARRIES ON hitasura moete juku

Sono cubasa ookiku hirogete hitasura ni
Kono ai o šindžte
ENDLESSLY…