Víte o které nejznámější budovy se jedná?

Newyorský komplex 7 kancelářských budov,původní budovy navrhli Minoru Yamasaki a Antonio Brittiochi,stavby začaly v dubnu 1966 a dokončeny byly v roce 1985,čím byly tak známé a jaký osud je potkal?

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.ga­mepark.cz/wor­ld_trade_center_ne­boli_wtc_a_vse­_kolem_nej_4446­87.htm

Světové obchodní centrum (anglicky: World Trade Center, zkráceně WTC) byl newyorský komplex sedmi kancelářských budov, který byl dominantou čtvrti Manhattan. Původní budovy navrhli Minoru Yamasaki a Antonio Brittiochi. Stavby na centru začaly v dubnu 1966; poslední budova (budova č. 7) byla dokončena v roce 1985. Při teroristických útocích z roku 2001 byly budovy zničeny. V současnosti probíhá obnova komplexu v jejímž rámci je budováno šest nových mrakodrapů.

Další odpovědi
anonym

Asi se jedná o „dvojčata“,kte­ré,jak známo,byly zničeny teroristy!
P.S. Nikdo neví,jak to bylo!