Jádrohlod

Víte o co jde ?

Čvětší je vnitřní průměr a čím menší je vnější průměr , tím je to dražší. Kategorie napoví…
Doplňuji:
Pardon , začátek je správně : čím větší je …

Odpovědi
zjentek

dildo?

Big Bad Wolf

Takové ty kulaté tvarůžky to asi nebudou, ale jako první mě napadly.

Jádrohlod

No tak dildo mne dostalo , tak to fakt néééé . Ano , jsou to tvarůžky. Čím dál menší kolečka s čím dál větší dírou a čím dál dražší. Gratuluji !!!

Jádrohlod

Trochu napoím. Jedná se o pochoutku , kterou ale ne každý miluje.