sportak

víte někdo proč proběhla amnestie?????

Nejlepší odpověď
Rocker

Protože Klaus potřeboval dostat na svobodu a očistit kamarády tuneláře a ti mu za to z toho,co si nakradli přispějou na ,,důchod''.

Další odpovědi
Drap

tie neprobíhá po každém Novém roce. Je to mylná informace. Prezident má právo jako akt milosrdenství vyhásit amnestii. Je pouze na něm, kdy a při jaké příležitosti a z jakých důvodů ji vyhlásí. Tentokrát ji oficiálně vyhlásil k 20. výroší vzniku České republiky. Jaké byly jeho osobní důvody, proč ji udělil v takovémto rozsahu, neni známo a můžeme jen spekulovat.
Kromě amnestie může prezident udělit konkrétním lidem i prezidentskou milost.

quentos

je to po každém Novém roce jakás takás prezidentská tradice.
Ovšem proč proběhla v takovém rozsahu má jediný důvod – Klausovi ruplo v bedně.

Orange

Klaus končí a tak alespoň pomohl kamarádům tunelářům..

anonym

Pan Santa Klaus se rozhodl, že nám s odchodem z prezidentské funkce poděkuje za své doživotní zabezpečení. Dostali jsme po Vánocích dáreček pod stromeček. Zřejmě se ale obával, že by nemusel prožívat „klidné stáří“, kdyby nepomohl svým kamarádíčkům, kteří ČR připravili o nemalé peníze. Vždyť panu Klausovi žádné peníze nesmrdí, nezná pojem „špinavých peněz“.
Náš otec privatizace přivedl na svět další hydru – amnestii pro zloděje, podvodníky, tuneláře. A ještě jim díky té jeho blahosklonnosti budou narvráceny zabavené majetky.
Nejde souhlasit s tím, že se zbláznil a proto vyhlásil amnestii. Jeho veřejné projevy měly odborníky vyburcovat už dávno. Pan Klaus je patologický lhář a velmi rychle zapomíná na všechna svá předchozí prohlášení, která mu s ohledem na momentální stav nesedí. Ješitný, samolibý člověk s velkou mocí. S mocí o to větší, když jí při své činnosti dokázal často zneužívat. Zapomněl na to, že být prezidentem je o spoustě závazků a že ten prvořadý je být dobrým prezidentem lidu České republiky.
Je třeba si uvědomit, koho všeho zbavil svým odsouzeníhodným rozhodnutím odpovědnosti za mnohamilionové škody a na ztráty na životech. Tam se dá nejspíš najít „jádro pudla“.
Máme tu český KuKluxKlan – Klaus, Kožený, Krejčíř. Jenže ten náš škodí všem lidem.

anonym

Právě ses zaregistroval a už opakuješ nesčetně opakované?
(Buď nečteš pravidla, nebo je vědomě porušuješ). viz 1 960 odkazů ve zdroji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=amnestie%202013