Džanička

Víte někdo proč je na některých dolarech znak $ a na některých je dvakrát přeškrtnuté S?

Proč tomu tak je a má to nějaký význam? Ve kterých státech bych ten či onen dolar našla. Díky.

Odpovědi
marci1

Viz odpověď GangstaHelper : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemuzu-prijit-na-to-k-cemu-je-tohle

lukas.zmizik

možná spíš se jedná o jeden totožný znak ale dva různé typy fontů, starší a modernější… tak jak patkové a nepatkové znaky jsou rozdílné…

ale můžem zajít na kafe a já ti k tomu připravím rozsáhlé povídání