Broukk

Víte někdo o krytém minigolfu v Praze?

Ahoj ahoj, chci se zeptat, jestli jste někdo neslyšeli o nějakém příjemném minigolfu, který by byl krytý? J Chtěli bychom někam s dětmi vyrazit a já o tom nemám vůbec přehled. A taky co myslíte od kolika let se tam můžou děti brát? Díky všem.

Odpovědi
anonym

Např. v Kunraticích ( http://www.ad­ventureminigol­f.cz/rad/ ), děti vítány od tří let (do 6 mohou hrát jen v doprovodu rodičů).

Luuu

Ahoj, my jsem byli v obchodním centru, ale sakra teď si nemůžu vzpomenout jakym. Jistě vím, že to bylo na metru béčka, jak je zličín, tak k tomuhle konci, od Andělu dál…

Bob2

Ahoj Broukku, já jsem byl nedávno se synem na golfu v Harfě… Je to uvnitř a je to tam fajn…S tím věkem nevím, ale tak logicky bych to viděl tak, že dítě může hrát, až umí dobře chodit a zvládne držet tu hůl v ruce :D

Sarina888

My jsme byly s dětmi www.a-minigolf.cz….jeto taky krytý…fakt super zážitek….čuměla jsem jak to tam mají vymakané…

MarkettB

Zdarec, asi myslíš, ten minigolf v o2 že? Ten byl dost dobrý, fakt se mi tam libilo a vzala bych tam rodinu znovu!!!!

filkas

A co všechno jste si tam brali? :) Musíte mít svou vlastní hůl nebo tak něco? :) Já jsem nikdy na minigolfu nebyla tak si to nedokážu ani představit :)

Lindaska

Taky musím souhlasit, že ten a-minigolf.cz je super!! Byly jsme tam o prázdninách, kdy nám bohužel nevyšlo počásí a velkou náhodou jsme na to narazili a děti nás přemluvili, ať si jdeme zahrát!!

Sarina888

Já co jediné doporučuji tak je nějaké to sportovnější oblečení…ale jinak ti tam vše půjčí…

MarkettB

No jak řekla Sarina888, na minigolf si nemusíš nikdy nic brát, kromě pohodlného oblečení, protože to tam všechno dávají :P

filkas

Tak díky, už by bylo na čase to vyzkoušet :D

Sarina888

Jojo přesně ten myslím…taky jste zkoušeli kolobrndy a tu kavárná?? Já si teda myslím, že je to jeden z nejlepších v ČR i ty certifikáty o tom svědčí….

Broukk

Děkuju za tipy 😁 No, našim klukům je 3 a 6, takže doufám, že ten starší už to zvládne v pohodě, ale s tím mladším nevím…. tak můžem ho kdyžtak nechat doma :-O o Kunraticích už jsem slyšel, tam asi zajedeme o víkendu, vypadá to dobře 🙂 to jsem ani nevěděl, že v Harfě nějaký golf je, asi to taky někdy zkusíme vzhledem k tomu, že to máme blízko 🙂

MarkettB

Dobrý den, řekla bych že v Harfě si nemusíte dělat starosti J tipla bych si, že pokud ten menší nebude chtít nebo by nemohl hrát, tak že ho tam ale klidně můžete mít jen tak s sebou, anebo je tam taky hlídací koutek pro děti, kde by si mohl hrát J kdyžtak se zkuste podívat na ty jejich stránky, třeba tam budou mít napsané něco víc http://www.ga­lerieharfa.cz/cs/#/de­tail_zabava/ad­venture-golf/