Kroupič

Víte někdo něco o čakrách ? A je nějaká na lepší učení a tak ? :D

Nejlepší odpověď
annas

Něco o čakrách jsem vám našla. Mám osobní zkušenosti. Lze využít určitých „meditací“ (tzv. energetického okruhu), jimiž se dá energie v těle posilovat a vyrovnávat. S každou čakrou je spojená barva, proto je dobré působit i oblečením.
Zpočátku to vyžaduje vedení někým, kdo má zkušenosti. Sám asi těžko zjistiíte, která čakra, tedy i orgány, pod jejím vlivem, jsou nevyrovnané.
http://alternativni-medicina.zdra­ve.cz/sila-caker/