Jaguška

Víte někdo kde je pohřbena Dana Medřická?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak jsem to našla v knize kterou mám doma a opíšu ti to z ní......to píše V.Vydra-syn

Máma mnohokrát zavedla řeč na to jak to bude až zemře.
Výslovně si přála , abych nechal tělo spálit a popel spolu s ostaními jejími blízkými nechal rozptýlit.Nechtěl jsem o tom ani slyšet.
Až když máma umřela , pochopil jsem proč o tom tak mluvila a udělal jsem všechno tak, jak si přála. Hřbitov nebyl místo pro ni, je teď s námi všude tam ,kde si ji přejeme mít.
Žije dál v našich srdcích .
Je tu , kdykoliv si na ni vzpomenu.

z knihy Vaše Dana Medřická