gecco

Víte někdo, jak Avastu zakázat vkládat do odesílaného mailu oznámení o tom, že „Tento email je odeslán…“?

V Nastavení Poštovního štítu je zatrhavací okénko, které ale nejde ´odškrtnout´ (resp. po odškrtnutí a uložení se opět ´zaškrtne´)…

Nejlepší odpověď
anonym

gecco, bacha na vir, člověk nikdy neví.

Další odpovědi
anonym

Předpokládám, že to nastavení je http://www.ge­tavast.net/sup­port/remove-e-mail-signature . Nastavuješ to s právy administrátora (tj. nejen pod účtem administratora, ale i Spustit jako administrator, nebo jak to je)?

Zkus editaci konfiguračního souboru, část Solution #2 – Change Settings in the EmailShield.ini File na výše uvedeném odkaze.

gecco

Ahmed nakadi – jasně, že to dělám jako Admin …
😉
Už jsem z toho byl ´na mrtvicu´ – postupoval jsem cca podle toho návodu na odkaze – a kdybych to dělal poprvé, fakt bych se považoval za blbca…
Prostě to nefungovalo…
___
Takže jsem odinstaloval Avast, restartoval, nainstaloval Avast…
A najednou to funguje…
:-OOO
___
Každopádně dík.

gecco

Barbakane – vir tam není…
😉
Koneckonců – nejhorší vir je syn sekretářky – a majitel tohodle počítače sekretářku nemá…
😉