Berušinka

Víte někdo, co je to za písničku, která hraje jako první ?

Víte někdo, co je to za písničku, která hraje jako první ?
http://www.you­tube.com/watch?v=HTKrVxOc­KUI
Ta: ..pojd ma lasko vrat se zpět .." ?
Hledala jsem to snad všude podle slov a nic =( Znám mnoho starších písniček, ale tady nevím ani zpěváka. Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Pro pondělí: Jak si můžete být tak jistý ? To mě teda udivuje. Na tom videu nejsem ani já, ani moji známí. Na toto video jsem narazila nahodou a prostě se mi zalíbila ta písnička. Toť vše. Možná, že se tak chlubíte vy (podle sebe, soudím tebe), ale já opravdu ne.

Nejlepší odpověď
anonym

písnička je pěkná,ale nic mi to neříká,myslela jsem Koláře,ale ten to není

Další odpovědi
ReHu

Jj, ta 1. písnička je dobrá, taky by mě zajímalo, co je to zač .

dagry

A co se tak pozeptat těch svatebčanů, u kterých jsi tu písničku našla? Určitě tam mají někde i odkaz na sebe.
A na uštěpačné poznámky p. pondělí nic nedej. To je nějaký zakyslý, neukojený PRUDA.

pondělí

a nebo se jen pochlubit svatbou......