Radži

Víte někdo čím mají zakončené hůlky sledge hokejisté aby to neklouzalo a zároveň to nerozbilo led?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem tuto informaci:

Koncovka Tacki-mac pro zakončení hokejové hole. Již nemusíte omotávat konec hole sportovní páskou. Gumovou koncovku Tacki-mac stačí nahřát a nasunout na konec hokejky. Nikde se nic netřepí a neodlepuje. Koncovka díky zdrsněnému povrchu neklouže. NOVINKA!

Gumová omotávka z jednoho kusu se dá použít pro hokejové a inline hokejky.

Instalace koncovky je velmi jednoduchá. Nejprve očistíme konec hokejky od nečistot a zbytků pásky. Přiložíme lepící fólii na hokejku. Do nádoby napustíme horkou vodu, do které přimícháme saponát na nádobí. Vytvořeným horkým roztokem polijeme konec hokejky tak, aby lepící folie změkla a přisákla se na povrch shaftu. Pak už jen stačí nasunout koncovku a počkat až lepidlo ztuhne.

Tacki-mac dodáváme se 3 druhy povrchů:

Wrapped = hladká s imitací omotávky
Ribbed Wrapped = hrubá s imitací spodní smotané i horní běžné omotávky
Sand = super hrubá – imituje opískovaný povrch

Koncovka Tacki-mac má délku 18 cm. Průměr je univerzální a pasuje na všechny běžné shafty a hokejky.

http://www.spor­tobchod.cz/kon­covka-tacki-mac.htm