Víte něco o tisící melounové bankovce?

Chtěli byste ji vlastnit?

Jednomu je melounovka ukradená, druhému k nepotřebě, ale já bych ji chtěl!

http://www.g.cz/10-nejcennejsich-bankovek-sveta , to je ta 10 v pořadí! 🙂

Odpovědi
arygnoc

neviem ani o stobúrovej bankovke, tristokilovej bankovke/minci ani 500talířovej bankovke.

ba dokonca ani netuším, kde sa takými bankovkami dá platiť.

načo by mi bola?
milšie mi je platné obeživo.

😉

setapouch

Je mi ukradena i prvni melounova bankovka.

Doplňuji: k první se nedostanu a tisící neexistuje.

Ganymede

Nikdy ji nemám, když ji potřebuji..

Jan Rynt

NE

anonym

setapouch, kdybych to napsal správně, našlo by se to bez problému ve vyhledávači, ale tak jste všichni v …, zádeli, že jo!