Víte něco o slepotě? Dá se zase vidět vlivem psychiky nebo časem, nebo nějakým působením zvláštních sil?

Žádná z nabízených možností neodpovídá mé otázce:

(-Říká někomu něco slovo „Timšel“?

  • Co s sebou na hory?
  • Dvakrát nelze vstoupit do téže řeky…a tak me tak napadlo Proc ne ?
  • Jak uklízejí nevidomí po svých vodících pejscích?
  • Proč je tomu tak, a kde se stala chyba?
  • Proč se supermarkety za „problémy“ brání, že selhal lidský faktor? Když ví že lidský faktor je nejproblémovější,
  • Souhlasíte s tím, že je v pořádku, aby zde určití uživatelé neustále napomínali druhé a nutili je používat modrou lištu?
  • Plánuji si koupit LCD monitor, 19 palců. V ceně do 4500kč.
  • Kam by člověk dospěl, kdyby se řídil slovy neznámého autora?
  • Co vás dokáže zaručeně vytočit)

Nejlepší odpověď
mosoj

Souhlasíš že s tebou není něco v pořádku ?

Dík za informaci o tom monitoru.

Další odpovědi
anonym

O slepotě něco vím, protože mám téměř slepou matku.
Druhá otázka je o čem? To má být o víře, zázraku, nebo o něčem dalším?
Ráda bych odpověděla, ale obávám se, že mosoj to vystihl velmi přesně.
Popis otázky je směsicí něčeho s něčím a vylezlo z toho něco, co bych si netroufla pojmenovat.
Víš, takto položená otázka nutně navádí k otázce z mé strany: Co jsi pil? Nebo kouřil?
Možná by bylo vhodnější toto dílko smazat a zeptat se znovu. Tentokrát srozumitelně a na to, co Tě skutečně zajímá.

A ještě drobnost: modrá lišta nám zešedla, ale její účinek je stále stejný. Pokud má někdo zájem se podívat na odpovědi, které tu již padly, na otázku, jež zajímá i Tebe, stačí kliknout, pohledat a přečíst. Není třeba dotazovat se stále dokola na ty samé věci. V tom napomínání půjdu dnes ještě dál: Prosím Tě, přečti si kodex.

briketka10

o slepotě vím jen to, že slepá byla témeř moje kočička..
a nemáš ty náhodou moc otázek najednou ??

anonym

Modrá lišta; vypište do ní část otázky do vyhledávání a sami zjistíte že nabízené položky nemají s tématem otázky nic společného- no nic.
K té slepotě. Vím o slepé holce a je moc hodná. Někdy nejde pomoct ale otázky jsou jak a jestli.