Drap

Víte něco o slavných bitvách ?

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/10/2­6/test-znate-nejvetsi-svetove-bitvy-vyzkousejte-se/

Nejlepší odpověď
led

Pri toľkých filmoch a knihách o bitkách v teste, ak žiak na základnej škole dáva aspoň trochu pozor, nemôže mať horšu známku ako za 1.
15 z15

kapka

Šest špatných odpovědí, devět dobře. Ale přiznám se, že jsem i ty správné částečně tipovala.

ten který je

Čtyři špatné odpovědi.

led

určite z nepozornosti, tu sa nedalo pomýliť ku každej otázke jestvuje kniha, alebo film.

ten který je

Prosím budte tak laskavá a nereagujte na mne.Nic jsem Vám neudělal a tak mi dejte prosím pokoj!