Pavel CZ

Víte něco o hotelu F1 ve Francii?

Slyšel jsem, že ve Francii existují levnější hotely F1. Ptám se, kde jsou, jak vypadají a jestli s nimi máte někdo zkušenosti? Díky

Nejlepší odpověď
1popelka1

Měla jsem tu možnost poznat hotely F1 před 6 lety. Přesné místa vám teď z hlavy neřeknu, ale určitě je najdete na netu. Byly spíše na okraji větších měst.
Pokoje jsou pro 3 – manželská postel + 1 patrová postel nad nimi. Pokoj je dále vybaven zrcadlem a malým stolem, myslím, že i židlí a malým umyvadélkem. Místa tam moc není, ale stačilo a hlavně bylo čisto.
Vstup do pokoje byl na principu zadání čísla – několikrát jsem ho zapomněla a musela lézt do pokoje oknem 🙂
Sprchy (s fénem) a záchody jsou v každém patře na chodbě, taky čisté. Jsou samočisticí a po opuštění se vše samo umyje, nezapomeň se zamknout na wc, nebo se po chvilce zhasne světlo.
Je možnost i stravy, ale tu jsme tenkrát nevyužili.
Na přespání a šup zas na cesty – ideální ubytování.

Posílám ještě odkaz, třeba se bude hodit: http://www.ho­telformule1.com/gb/ho­me/index.shtml

mapa hotelů F1: http://www.ho­telformule1.com/gb/re­servation/map-search.shtml