Víte, nebo máte zkušenosti?

s laserem pri odstranovani krecovych zil.Slysela jsem ze,je to drahe a bolestive,kdyz odstranuji krec.zily operacne zadarmo,proc se za laser musi platit.Vim ze,se po operaci nekdy zily vrati,plati to i u laseru?Dekuji

Nejlepší odpověď
rynek878

můžu vám říci,že se vám vždy křečové žíly vrátí,ať je to tou nebo jinou metodou,ale záleží,jak potom každý své nohy šetří.Já jsem měl křečové žíly operované pomocí(sklero­tizace),neboli ucpání původní žíly a nechání vytvoření nové žíly,celý systém je v tom ,že musíte mít postiženou,či (operovanou) nohu zabandážovanou aspoň tři týdny aby se mohla vytvořit nová cesta pro krevní cestu.Hlavní věc je,že je to zadarmo a kvalitní,mám to už pět let a nové cesty křečových žil se nevytvořily.

osobní zkušenost !!!!!!!!!

Další odpovědi
kropitko

kamarádka byla už na odstranění několikrát,vždy se jí to vrátilo. Nemám pocit,že by se po operaci nešetřila,dělala co mohla,aby se toho zbavila.

panenka

Osobně s tým zkušenost nemám ale našla jsem vám článek tak se podívejte.

Zdroj: http://www.au­raclinic.cz/kre­cove-zily-operace-laserem.php