Dismas

Víte, který politik vyřkl už v roce 2011 níže uvedená, vskutku prorocká slova?

„Pád režimu Muammara Kaddáfího otevírá novou etapu historie svobodné Libye, která je z mnoha hledisek velmi důležitá pro klidný vývoj a bezpečnost celé oblasti.“

Nejlepší odpověď
da ny

http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/poli­tici-volicum/Schwar­zenberg-Pad-Kaddafiho-rezimu-otevira-novou-etapu-historie-svobodne-Libye-206689

Další odpovědi
AmazedWolf

Teď už vím, toho staříka, který je pro mě tak důležitý, že si ani nezapamatuji jeho jméno nemám rád, tudíž mě to nezajímá.