vagra

Víte který náš herec o sobě prohlašoval, že je kavárenský povaleč s vidlemi?

Vyučil se žokejem a dnes by se dožil 79 let.
Doplňuji:
Znáte některé jeho filmy?

Nejlepší odpověď
annas

I když se Jiří Kodet prohlašoval za povaleče, byl u diváků zapsaný spíš jako bohém okouzlující elegancí a noblesou. U přátel navíc jako cholerik a svéráz se štiplavým humorem. Bavilo ho hrát tak, že hrál vlastně pořád…

Měla jsem ho ráda. Nezapomenutelné Pelíšky a kapitán Exner ve Smrti talentovaného ševce. Cholerický režísér a film Jak básníkům chutná život …

Podle ČT

Další odpovědi
anonym

Že by Jiří Kodet ?

Lásenka

p.Kodet hrál v – Pelíšky, Musíme si pomáhat, Ostře sledované vlaky, Vrchní prchni.

anonym

Historka: Kodet s Hrušínským chytali ryby.(to není vtip). Bylo to v těch letech,kdy majitelé
vygumovaných hlav s modrýma košilema radostně budovali a jiní chcípali v bolševických koncentrácích.
Tak tedy chytali,kolem proplouvali usměvaví svazáci na kánoích a zvesela,po soudružsku na ně volali:„Tak co,soudruzi! Berou,berou?“
A oportunista Kodet se vztyčil a rozhořčeně odpověděl:„Jóó berou. Majetky nám berou!“

annas

Bubco, dovedu si představit výraz Kodeta, když na slova svazáků reagoval.

vagra

Je pravda,že o Kodetovi kolují neuvěřitelné historky.
Hlášky z filmu Pelíšky už zdomácněly.
Poslechněte si je na
http://www.me­teleskublesku­.cz/?movie=15&PHPSES­SID=GzAzPtFzbRPu­UEqYpNjNffNRBw6