Paulios7

Víte, kterej mobil má HDMI?

Víte kterej mobil má HDMI?

Ptám se, protože drtivá většina mobilů už HDMI(MHL) nemá a já bych to rozhodně ocenil. Bavím se o mobilu se stářím do 2 let s předpoklady 4gb ramky, 64 gb uložiště. Vím jenom u samsungu S8 a S9 i když na mobilmanii to nemají napsané. Rozhodně nechci windows nebo ios (jen android).

Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Edison

To chce pročíst popisy. Ale HDMI bývá na USB-C. Ale u androida bych k tomu byl hodně skeptický… Přecijen tenhle pseudo OS (nic proti, taky ho mám…) by tímmohl celkem dost utrpět na výkonu. Na to stavěnej nejni.

cochee

Třeba můj mobil má HDMI. Ale s parametry tě zklamu. Stáří 7 let, RAM čtvrt GiB, úložiště 16 GiB, operační systém Symbian…

autacek

Otázka je, k čemu tam hdmi chceš. Ona dnes již diba trochu pokročila a moderní, univerzálnější, i praktičtější, je spojovat věci bezdrátově. I do hloupé televize jde zasunout miracast, či podobné zařízení, doslova za pár korun. https://m.geek­buying.com/item/Mi­raScreen-WIFI-Display-Dongle-Miracast-DLNA-Airplay-AM8252-802-11-b-g-n-HDMI-1080P-356888.html?Cu­rrency=CZK&gclid­=CjwKCAjwpIjZBRBsE­iwA0TN1rxE2r5­JelvPq0wkTxWwtL­wJlSQnDEdC_bT-Jh27EEY1GWs6BLCUj­xxoCLMoQAvD_BwE#go­ogtrans/en/cs&ca­targetid=12019087­0000001168&ca­device=m

Emefej

Můj to není.

Paulios7

No on miracast je sice pekna vec, ale mužeš ho použít v místě kde je wifi, musíš se spolehát na to že wifi nespadne, a musíš mít dobrý signál a rychlou wifi. na hry je to nepoužitelné kvůli odezvám a z mé zkušenosti ne vždy fukční. Když jsem přenášel obraz do tv tak se mi 3× sekla (pravdepodobně tv – je to sharp ☹..). pořizovací cena je vetší a zřejmě to bude i poruchovější. Mít optiku asi bych to takhle nehrotil, ale zaatím ta doba není

Paulios7

Když máš USB – C automaticky nemusí znamenat že máš HDMI. Pravě, že pročitaní těch popisek moc nefunguje, protože to nikdo moc neuvádí a na většině serverech s filtrem mobilů ani není hdmi na zaškrtnutí.

Edison

To netvrdím. Ale pokud nemá USB-C nebo HDMI v nějakém formátu, tak HDMI mít nebude vůbec. Tak jsem to měl na mysli. Tím se zužuje výběr na přístroje s USB-C. Jako první filtr by to mohlo pomoct.