hanulka11

Víte která stará řemesla a zajímavosti budeme moci shlédnout v domcích v nově otevřené Zlaté uličce?

Kdy bude po rekonstrukci zpřístupněna veřejnosti?

Nejlepší odpověď
panenka

Otevře se 1 června a shlédnout budem moci kartářku,bylin­kářku,zlatnic­ké dílny z období pozdního baroka, díla například od Maxmiliána Pirnera, Antonína Slavíčka, Václava Špály, Otakara Nejedlého nebo Williho Nowaka.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/230259-zrekonstruovana-zlata-ulicka-a-dalsi-pamatky-se-znovu-oteviraji-verejnosti.html?ref=os­tatni-clanky