Miroslavst

Víte která osoba nabízela každou sobotu po obědě své koláče?

Každou sobotu v poledne byly nabízeny koláče. víte která osoba tak činila?

A pekař to nebyl.

Pro admina: Opovaž se
Doplňuji:
http://img2.kom­post.cz/images/i­mages45/obr_63795­.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

Co si pamatuji,tak nabízel jen kus toho svého,a že to byl kusanec!Železný pán Novy.

Další odpovědi
BEAES

Vím, že o koláčích se tu už psalo, bylo Ti nabízeno, že pokud špatně dopadneš, tak Ti je bude nosit i za mříže, ale už nevím kdo to byl.
Jéé teď mě napadlo a nemyslíš Ty toho Železnýho, ten nabízel každou sobotu koláče.....SLE­DOVANOSTI!!!!!!!!!! :­O)

quentos

fíka, a vono to doletělo až do Ruska? No to se našinec zase předved