luky321

Víte, která další ujednaní byste si mohl sjednat v pracovní smlouvě?

Doplňuji:
A jaké? Znáte další ujednání. ..Děkuji

Odpovědi
Hamon

Ano.

da ny

Podstatné náležitosti prac. smlouvy : druh práce, místo a výkon práce, den nástupu.
Všechna ostatní ujednání pracovní smlouva může a nemusí obsahovat.
files.akilda.web­node.cz/20000100­6…2012Praktic­keDopadyNovelyZ­P2012…
http://www.mzdo­vapraxe.cz/ar­chiv/dokument/doc-d40042v50124-neplatnost-pracovni-smlouvy-pro-nedostatek-pisemne-formy/

ivzez

Povinnými náležitostmi pracovní smlouvy jsou druh práce,
místo výkonu práce
a den nástupu do zaměstnání.

Často se v pracovní smlouvě sjednává zkušební doba
(tu nelze sjednat jinak), méně často konkurenční doložka.

Někdy se v pracovní smlouvě sjednává mzda, někdy bývá součástí
náplň práce, ale ani jedno není povinnou náležitostí. Mzdu dost
zaměstnavatelů stanovuje mzdovým výměrem, který mohou měnit
jednostranně (bez souhlasu zaměstnance).