Víte která česká publikace byla zapsána do Českých knih rekordů?

Pro zajimavost,stoji okolo 2.700Kc.

Nejlepší odpověď
annas

Podle ceny by to měla být tato kniha:

Největší českou publikací v běžné knižní distribuci je Satelitní atlas pyramid. Původně česká kniha, na níž spolupracovali čeští egyptologové, byla zapsána do České knihy rekordů, kterou provozuje agentura Dobrý den. Knihu tvoří unikátní mapy ze satelitu a staré mapy Egypta, které ještě nikdy nebyly spojeny.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/125658-atlas-pyramid-je-nejvetsi-knihou-v-ceske-distribuci.html