Víte komu zde sdělujete informace a kdo s nimi pracuje?

http://www.ar­bointeractive­.cz/down/netmo­nitor/odpovedi­.cz.pdf

Nejlepší odpověď
Sůwa

Přece si snad nikdo naivně nemyslí, že podobné servery jsou tu pro naše poučení či pobavení. Jistě i to je prospěšné, ale o peníze jde vždy až v první řadě a reklama jsou peníze, ne? Když průzkum zjistí, že je na odpovědích věkový půměr třeba 25 let, tak sem nebude dávat reklamu na Geriavit.

Další odpovědi
Drap

Zajímavé. Co z toho ale vyplývá ? Pžece jsmě všichni nějakým způsobem monitorováni během dne a často to ani netušíme.

led

Táto štatistika úplne prirodzene vychádza nielen z informácií, ktoré tu hovoríte, ale i Facebooku, ktorý je ako klebetná baba (všetko zverejňuje).
Ale môžem vás potešiť, táto štatistika, ako aj každá iná je pomerne nepresná, je tam zopár (zámerných?) nepresností.

Alesh

jj, tuhletu pi*ičárnu jsem pokaždé, když vylezla zavřel … ale otravovalo to vcelku dlouho. Že jsem hospodyně s nedokončeným základním vzděláním nehodlám nikomu sdělovat! 🙂

Ale prd netušíme, vždyť se tento průzkum před pár měsíci otevíral po navštívení těchto stránek.

SonsyMite

Je to fake!