annas

Víte, komu se říká, že je frikulín?

Jak toto pojmenování vzniklo?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Frikulín je módně oblečený, ze široka našlapující a nadutě se tvářící chlapec, detaily jsou nepodstatné, ovšem kromě jediného: Frikulín mívá kolem krku machršňůrku a na ní zavěšený nějaký předmět

vzniklo podle -Je to vlastně označení novodobého člověka, který se vyznačuje vlastnostmi, které si doba žádá. Tedy Free-cool-in.

Zdroj: www.radio.cz

Další odpovědi
Terryle

free, cool, in – takže něco jako nespoutaný, ulítlý, jdoucí s trendy.
Ale nikdy jsem to neslyšela, a to jsem mladá a mezi mladýma se pohybuju. Tak nevím, asi kolem sebe nemám tu správnou frikulínskou společnost.