Kepler

Víte, kolik vtipů o blondýnách mezi námi koluje?

Prý žádný – všechno je pravda!

Co si o tom myslíte?

Další tématické vtipy zde: https://www.cti­doma.cz/zivot­ni-styl/znate-ten-vtip-jak-sla-blondynka-na-vysokou-skolu-vtipy-o-blondynkach-jsou-nesmrtelne

Nejlepší odpověď
Rokio

Jsou stejně inteligentní jako každá jiná ženská.

Na barvě vlasů nezáleží, ale na tom, co má daná žena v hlavě. Existují i chytré blondýny a hloupé brunety a obráceně.

Zde je odkaz na článek: https://www.sto­plusjednicka.cz/bar­va-vlasu-inteligence-jak-jsou-na-tom-blondyny
zdroj: stoplusjednicka.cz
poznámka: Toto není bulvár. Bulvár pojednává o celebritách a snaží se zpravidla vyhrabat o nich tu největší špínu.

Další odpovědi
marci1

Jiná odpověď - jaká?

Napadlo někdy někoho, že většina blondýnek je chemicky odbarvených a vtipy jsou tedy o brunetkách? 🙂

EKSOT123

Ano, je to pravda.

Jak už naznačila Marci, ale závěr je nutno upřesnit. Přírodní blondýny na tom nejspíš budou v průměru stejně jako ostatní. Ale z těch ostatních, protože to přebarvování vlasů bývá spojené s nějakými úchylkami v uvažování, tak ve výsledek je jednoznačný a blondýnky si své bezkonkureční prvenství mezi různými kategoriemi vtipů zaslouží.

Blondýnka dává inzerát: Seznámím se s mladým mužem. Volejte mi na mobil Nokia 1600.
Jde blondýnka po parku a najednou jí zazvoní telefon, Ona to zvedne a říká: „Ahoj mami, jak víš, kde jsem?“
Proč blondýna otvírá při porodu okno? Aby mohl přiletět čáp.

aliendrone

Jiná odpověď - jaká?

To je problematické posoudit, jde o to, CO považuješ za vtip. Příklad: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1YvrSR20bcI&fe­ature=youtu.be

Tohle NENÍ vtip, žádný prank, ale REALITA! I když uznávám, že při shlédnutí videa jsem řval smíchem a být přímo tam, tož by bylo po mně, vychechtal bych si asi plíce nejpozději v okamžiku, kdy ze zoufalství kam strčit do Tesly tankovací pistoli otevřela kufr! :D :D :D :D :D :D

Chlápek ale jinak frajer, nenechal ji v tom úplně a nakonec zakročil. A upozornění pro blondýny – vtipnost videa je v tom, že Tesla „jezdí na elektriku“ (má akumulátory) – dobíjí se tedy podobně, jako třeba mobil. Benzít/naftu/LPG/CNG netankuje. Není kam. ;) :D :D

Hufnágl

Jiná odpověď - jaká?

Odpověděl sis sám.

paul1

Jiná odpověď - jaká?

Je jich mraky, pravdivost je těžko posoudit. Já mám knížku" Blondýnky" od Václava Budínského, kde je jich stovky

anonym

Nevím, nedokážu posoudit.

Kepler

alien: a teď si představ, co by dělal Béďa Engelsů s moderním vozem Škoda 120!
Nechal by ji napojit a nažrat jako koně, takže by do nádrže nasypal obrok a nalil tam kýbl vody…:-))