Avatar uživatele
Kepler

Víte, kolik vtipů o blondýnách mezi námi koluje?

Prý žádný – všechno je pravda!

Co si o tom myslíte?

Další tématické vtipy zde: https://www.cti­doma.cz/zivot­ni-styl/znate-ten-vtip-jak-sla-blondynka-na-vysokou-skolu-vtipy-o-blondynkach-jsou-nesmrtelne

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, aliendrone před 1345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Jsou stejně inteligentní jako každá jiná ženská.

Na barvě vlasů nezáleží, ale na tom, co má daná žena v hlavě. Existují i chytré blondýny a hloupé brunety a obráceně.

Zde je odkaz na článek: https://www.sto­plusjednicka.cz/bar­va-vlasu-inteligence-jak-jsou-na-tom-blondyny
zdroj: stoplusjednicka.cz
poznámka: Toto není bulvár. Bulvár pojednává o celebritách a snaží se zpravidla vyhrabat o nich tu největší špínu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jiná odpověď - jaká?

Napadlo někdy někoho, že většina blondýnek je chemicky odbarvených a vtipy jsou tedy o brunetkách? 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
EKSOT123

Ano, je to pravda.

Jak už naznačila Marci, ale závěr je nutno upřesnit. Přírodní blondýny na tom nejspíš budou v průměru stejně jako ostatní. Ale z těch ostatních, protože to přebarvování vlasů bývá spojené s nějakými úchylkami v uvažování, tak ve výsledek je jednoznačný a blondýnky si své bezkonkureční prvenství mezi různými kategoriemi vtipů zaslouží.

Blondýnka dává inzerát: Seznámím se s mladým mužem. Volejte mi na mobil Nokia 1600.
Jde blondýnka po parku a najednou jí zazvoní telefon, Ona to zvedne a říká: „Ahoj mami, jak víš, kde jsem?“
Proč blondýna otvírá při porodu okno? Aby mohl přiletět čáp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jiná odpověď - jaká?

To je problematické posoudit, jde o to, CO považuješ za vtip. Příklad: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1YvrSR20bcI&fe­ature=youtu.be

Tohle NENÍ vtip, žádný prank, ale REALITA! I když uznávám, že při shlédnutí videa jsem řval smíchem a být přímo tam, tož by bylo po mně, vychechtal bych si asi plíce nejpozději v okamžiku, kdy ze zoufalství kam strčit do Tesly tankovací pistoli otevřela kufr! :D :D :D :D :D :D

Chlápek ale jinak frajer, nenechal ji v tom úplně a nakonec zakročil. A upozornění pro blondýny – vtipnost videa je v tom, že Tesla „jezdí na elektriku“ (má akumulátory) – dobíjí se tedy podobně, jako třeba mobil. Benzít/naftu/LPG/CNG netankuje. Není kam. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Jiná odpověď - jaká?

Odpověděl sis sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jiná odpověď - jaká?

Je jich mraky, pravdivost je těžko posoudit. Já mám knížku" Blondýnky" od Václava Budínského, kde je jich stovky

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevím, nedokážu posoudit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: a teď si představ, co by dělal Béďa Engelsů s moderním vozem Škoda 120!
Nechal by ji napojit a nažrat jako koně, takže by do nádrže nasypal obrok a nalil tam kýbl vody…:-))

před 1345 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek