autacek

Víte, kolik v roce 2017 odvede zaměstnanec s minimální mzdou na dani z příjmu?

Nejlepší odpověď
Quimby

Dle kalkulačky co jsem našel by to mělo být 150Kč mesíčně.

Zdroj: https://www.fi­nance.cz/dane-a-mzda/kalkulacky-a-aplikace/mzdovy-kalkulator/?zo­braz_cely=1&vys­ledek=1&vase_hru­ba_mzda=11000&po­cet_deti=&dite_ZTP=0&di­te1=0&dite2=0&di­te3=0&dite4=0&di­te5=0&invalida12=0&in­valida3=0&ZTP=0&­student=0&cena_au­ta=&duchodce_stu­dent_zena=0&sub­mit=0

Další odpovědi
Lamalam

To nevím a ani mě to nezajímá. Ale velmi dobře vím, kolik odvedu já.

ivzez

Víme.
Víme i to, že někteří naopak něco dostanou.

Klaproth

Nevím, takovou informaci naštěstí zatím nepotřebuju znát. Kolik odvádím já, vím zcela přesně.

Emefej

Nevím, jsem ve starobním důchodu a tohle mě opravdu nezajímá.