mosoj

Víte kolik je kofeinu v jednotlivých nápojích ?

Jaký je účinek určitých dávek tohoto alkaloidu na člověka:

http://jaknaka­vu.eu/espresso/ko­fein-jeho-mnozstvi-v-napojich-a-pusobeni-na-cloveka/

Naprosto nemístně smazaná otázka.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Miluju kofein, hlavně ráno:-)))

Další odpovědi
klumprt

Nevím, ani mě to příliš nezajímá. Ráno si udělám v práci tzv. smrťáka po obědě už ne, nebo slabší. Doma ještě jedno slabší. V autě semtex. Tak nějak žiju, ještě to se mnou nefláklo 🙂

anonym

Jednou v létě jsem žahl přes noc 2l cocacoly,celý druhý den masakr u srdíčka.