Kelt

Víte, kdy je lepší být nula než áčko?

Takže ohledně koronaviru, co se týká lidí, je na tom nejhůř ta skupina, která má krevní skupinu A a lepší je na tom skupina lidí s krevní skupinou O. Vyšel o tom článek
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/koronavi­rus/clanek/u-koronaviru-zalezi-na-krevni-skupine-nejzranitelnejsi-je-a-40317101?seq_­no=1&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null
Takže když se vás Covid 19 zeptá zda jste A nebo 0, vidíte, že i on má raději áčka a nuly moc nemusí.
Takže si také vybírá své kandidáty. Co vy na to? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Taky jsem to četl. O mé krevní skupině v té zprávě však nic není.

Kazatel

Bylo v té statistice zohledněno celkové zastoupení krevních skupin v populaci?

marci1

Cituji z tvého odkazu: „Experti ale dodali, že výsledky jsou zatím předběžné a je potřeba je ještě ověřit“. 🙂