vagra

Víte kdo se dnes dožívá 78 let?

Držitel Oskara,malíř a filmový výtvarník,nap­ř.Údolí včel
Doplňuji:
Pro Funk1k- a kolik z nich je výtvarníků a byli oceněni Oskarem.
Mohl byste nás obohatit o nějaké konkrétní jméno?:-)

Nejlepší odpověď
annas

Theodor Pištěk, syn herce stejného jména. Spolupracoval s režisérem Milošem Formanem (Valmont, Amadeus – držitel Oscara za kostýmy).

V 70. letech navrhl uniformy pro naši radní stráž.

Další odpovědi
hanulka11

Theodor Pištěk

něco o něm

http://instin­kt.tyden.cz/ru­briky/archiv/2004-16/pistekovi_7792­.html

Fun1k

78 let se dnes dožívá mimo něj i spousta dalších lidí.

vagra

Opravuji-ne Funk1k,ale Fun1k.
Jedná se o pozdě zjištěný překlep,způsobený veselím,nad vtipností výše uvedeného uživatele.

anonym

Trefa.