tom004

Víte kdo řekl, „Chcete-li rozesmát boha,seznamte ho se svými plány do budoucna“?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Woody Allen

Další odpovědi
Neonka

Tenhle citát si rozhodně poznamenám. 🙂

Terryle

Nevím, kdo to řekl, ale je to zatracená pravda. Moje někdejší spolubydlící to měla nad stolkem, ještě v době, kdy jsme spolu nebydlely, a tak mě to zaujalo, že jsem si to opsala. Pak utekly tři roky, já plánovala… a Bůh se mi vysmál natolik, že mě to málem položilo :) tak jsem plány upravila. Jestli se jim směje znova i teď, tak to od něj vůbec není hezký.