iceT

Víte kdo nebo co je

Feejee?
Doplňuji:
To sice ano,ale je to ještě i něco jiného.

Nejlepší odpověď
Andělé

To jsem našla na Googlu.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/images?cli­ent=firefox-a&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&channel=s&hl=cs&­q=feejee&um=1&i­e=UTF-8&source=univ&sa=X&e­i=6xhkTd6qMIO­BOpCv2b8N&ved=0­CH4QsAQ&biw=1024&bih=518

Další odpovědi
hanulka11

Fidži…kouzelný ostrov
Doplňuji:
jedině mořská panna nic jiného mě nenapadá

anonym

Lumík (někdy tribus Lemmini) je obecné označení pro několik rodů hlodavců, zejména rody Dicrostonyx, Lemmus, Myopus a Synaptomys. Jsou malí, obvykle žijí na Arktidě nebo v její blízkosti, v tundře. Spolu s hraboši a ondatrami spadají do podčeledi hrabošovití (také známé jako hraboši), která tvoří část největší skupiny savců současnosti, podčeledi myšovití. Tato podčeleď zahrnuje rovněž krysy, myši a křečky.