Víte, kdo měl včera narozeniny?

Chuck Norris … a víte, že právě on se narodil ve srubu, který si sám postavil?

Nejlepší odpověď
hanulka11

A víš to jak se narodil?????

Místo toho, aby přišel na svět jako normální dítě, Chuck Norris si prokopal cestu z matčiny dělohy.

Další odpovědi
annas

Hned od narození začaly vznikat legendy o jeho genialitě. Proto Chuck Norris nikdy nemůže spát, aby všechno zvládl.

anonym

Jo,jo,ten když kráji cibului,tak ona pláče! :_)

briketka10

http://yin.cz/vtipy-chuck-norris/3.php

to jsem netušila, ale všechny vaše komentáře mě moc pobavily a tyto vtipy také nevím, který vybrat tak je posílám všechny :o)

Drap

Samozřejmě že to vím, máme totiž narozeniny ve stejný den

aramah

Srub si postavil---- pak se narodil? :)))
:))