hanulka11

Víte kdo byl tento prostopášník?

Měl sedm set manželek a tři sta konkubín, které stíhal pravidelně obšťastňovat. Dokonale totiž využíval tehdejšího práva, podle kterého menší panovník odevzdal svou dceru většímu

Doplňuji:

Podle pramenů měl sedm set manželek a tři sta konkubín, které stíhal pravidelně obšťastňovat. Dokonale totiž využíval tehdejšího práva, podle kterého menší panovník odevzdal svou dceru většímu. V jeho harému se tak setkala spousta cizinek a dcer vládců, s nimiž Šalamoun udržoval mírové vztahy. Na jeho seznamu se ocitla dokonce i faraónova dcera.

Nejlepší odpověď
dudu

král Šalamoun

Další odpovědi
anonym

To jsem nevěděl,že se zachovaly důkazy o mé osobě?!

bobánek

To musel být nějaký nadsamec.Ten se měl tolik ženských.To mě se může o tolika ženských jen zdát.