Avatar uživatele
jirka F

Víte kde se ukrýval Jan Ámos Komenský a kde je to přírodní bludiště které vypadá jako model zeměkoule?

Nevíte náhodou kde se ukrýval Jan Ámos Komenský a taky se chceme o hlavních prázdninách podívat do toho přírodního bludiště co vypadá jak model zeměkoule ?

řeknete mi kde teda se ukrýval a kde je to přírodní bludiště chceme tam jet v létě s rodinou na výlet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ReHu před 3282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ad jestli vím, kde se Komenský ukrýval, tak to nevím. Ad jestli vím, kde je bludiště, tak to také nevím. A ad jestli se chcete do něj podívat, to nevím také, ale umím si představit, že chcete.

Poslední odstavec může být pravda i lež. Pokud tím myslíš, že ti to řeknou všichni, pak je toto tvrzení lež, já ti to neřeknu. Jestliže to znamená, že ti to řekne alespoň někdo, pak může být tvrzení pravda, to se ukáže až časem.
Doplňuji:
Nominací svou otázku uzamkneš a ostatní mohou přispívat pouze do diskuse (mimochodem, měl by ses tam podívat).

Nemyslím, že moje odpověď, ačkoli jsem odpověděl přesně, byla to, co jsi chtěl slyšet.

Upravil/a: setapouch

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

http://www.brandys-ve-svete.cz/index.php

před 3282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad jirka F – vím, kde se J. A. Komenský ukrýval a kde je bludiště.

Zřejmě vás odpověď nezajímala, když jste uzavřel otázku, byť nepřesně formulovanou, a nečekal na další odpovědi.

před 3282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

😁 zajímala, řekla bych, že se překlikl:-)

před 3282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Možná ano, ale pak se ptal zbytečně. 🙂
Chtěla jsem mu poslat odkaz, ale má uzavřený profil.

před 3282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Taky si myslím, že jde o překlik.

před 3282 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Nevím, o čem se tu dohadujete. Prostě jsem odpověděl naprosto přesně, nezbyl žádný prostor pro nejasnosti, proto byla má odpověď nominována jako nejlepší.

:D

před 3282 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek