Agneta

Víte kam na drahé nákupy po ČR?

Konkrétně se jedná o oblečení, popř. drobnosti na Vánoce :)

Nejlepší odpověď
johana 56

Mám svá oblíbená místa, s dárky bývají všichni spokojeni.Díky za nabídku.
A proč zrovna drahé dárky? Víc potěší maličkost darovaná od srdce a proto,že na mne někdo myslí…

Další odpovědi
nosahosa

Kdo řeší 27.10. dárky na Vánoce? Snad 23. 12. to stačí, na benzínce je nakoupeno hned.

setapouch

Po ČR? Pokud jsi kvůli tomu neletěla pronajatým learjetem do Austrálie, pak jsi do dárku moc neinvestovala :)

Dárky nosí Ježíšek, proto je neřeším.

marci1

Vím, tam kde se nechodí na nákupy levné. 🙂

briketka10

Dnes jsem nakoupila ty nejdůležitější a
pak už jen prkotinky nemám na drahé 😁
_____________

Jé promiň už Tě chápu vždyť Ty jsi jen
vložila otázku od simonety trochu naopak

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-kam-na-levne-nakupy-po-cr

crossfader

ulice Pařížská, Praha 1, Česká republika. Poděkuj mi později. ;)

honza19hk

nestraš s vánocema v říjnu!

gecco

Záleží na tom, co chceš koupit – slušný autosalon je třeba v Libni – http://www.ad­vantage-cars.cz/fotogalerie-akci/autosalon-lamborghini-aventador/ , tam by se to utrácelo…
😉

anonym

Přece k Vietnamcům,tam jsou všechny dárky drahé,protože nic nevydrží!
Možná,ale do vánoc ano.

Agneta

Když mě se ta otázka s těmi levnými nákupy tak líbila:DDD
A z češtiny se už pomalu začíná vytrácet slovo „drahý“…v Česku už zůstává jen „levný“?…:DDD

johana 56

„Ti nahoře zacházejí s lidmi jako s měnou : určí jim hodnotu podle libosti, a člověk je donucen brát je na vědomí podle jejich kurzu a ne podle jejich skutečné hodnoty.“

Krutá kniha aforismů

Agneta

:DDD