fortin

Víte, kam jste si dali klíče?

Dáváte si klíče do stejné kapsy, kabelky nebo je hledáte?

Nejlepší odpověď
Retko

Vzdycky je mam v kalhotech v prave kapse u kolen. :)

Další odpovědi
panenka

jak kdy většinou je ale hledám

iwetax

Já jsem si na ně dala zářící oranžovou a zářící zelenou šňůru a mam po problému. Většinou je mam všude jinde.

Vicki

Klíče nechávám v předsíni na komodě,jsou na viditelném místě,takže je nehledám po kapsách a kabelkách.

Nuk nuk

Obvykle jsou v kapse bundy nebo kabátu, který právě nosím. Někdy na botníku. Jinam je nedávám.

Michal

To je jediný co vím vždy.

adavo

hledám stále, hlavně u rodičů a když je mé dítko někam schová, většinou je mám někde v kapse a mám na nich rolničku takže když zaskáču vím v jaké 🙂