Víte, jaký původ má vaše příjmení?

Nevím jestli tomu věřit,ale některé údaje mě sedí na 1000%.
Jak je to u vás?
Všem díky za názory.
http://www.kvizy-testy.cz/name­mat/resultgate/86802?ut­m_source=Face­book&utm_

Nejlepší odpověď
briketka10

znám z FB :))

Další odpovědi
gecco

Vím – a ´sedí´ – akorát na ten „test-kvíz“ jsem se vys…, původ svého příjmení mám ´zmapovaný´…
😁

Quimby

Myslím, že toto mluví za vše, cituji:
„Tvé přijmení asdfgh má kořeny již v roce 1456. Přestože vzniklo na území dnešní Evropy, původními nositeli tohoto příjmení nebyli Slované. Příjmení asdfgh se spojuje se slavným rodem válečníků. Máš v sobě odvahu a bojovného ducha.“

To musel být tedy slavný rod, avšak to jméno mi nic neříká. Spíš to asi vypadá na generátor.

iceT

… a zase vím prd,protože napoprvé mi test řekl,že „mí maďarští předci byli zloději koní,za což byl jeden z nich popraven oběšením“ a dnes třeba,že moje příjmení pochází z Ruska a vykládaly se o něm lidové pohádky…vyber si…

Agneta

Tak si zadej „von Salm – Reifferscheidt“ :DDDD > původně kováři? před 200 lety?
Takových „testů“ na netu je:DDD > všechno podvod a tunel:D

redy

xxxxx Ale našla se informace, že jeden z rodu byl oběšen za nevěru.Jinak že moje příjmení je krásné,lidi s tímto příjmením jsou velmi vášniví a vždy dosáhnou svého cíle.
😁

annas

Je rozdíl mezi dotazem „Jaký je původ příjmení? a Odkud pochází příjmení?“ , jak je v testu.

Také jsem dostala. Je to test spíš pro zábavu, fráze se opakují u různých příjmení.

Dobu, kdy se objevilo určtié přjmení, neznají ani badatelé. Navíc jedno příjmení může mít několikerý výklad, záleží na místě, kde vzniklo.

Jedině to, že si autor dal práci. něco převzal z dostupných zdrojů o původu či významu příjmení. Jinak využil určitě fantazii.

Drap

Ano vím, už mnoho let.

Awe

Tak tenhle „test“ je mimo… „Tvé příjmení je v čechách poměrně rozšířené“ A to vím že je nás pouze 7 :) a z toho 3 patříme do rodiny.

Klaproth

Vím, jaký má mé příjmení původ. Ten test je nesmysl generovaný automatem. Třeba Vinnetou pochází od nizozemských sýrařů, příjmení Vyčůraný patřilo mezi rozšířená francouzská příjmení v 18. století. Pan Esemeska má kořeny u slovanských kuchařů a pan Pičomil mezi římskými bojovníky za svobodu z 12. století. Příjmení Odpovědicz pochází ze 14. století.

Emefej

Nevěděl jsem, teď už vím. Ten test je skvělý, netušil jsem, že příjmení Pilsnerurquell má tak starobylý původ.

briketka10

redy
z toho si nic nedělej taky mi to tady štve :((

briketka10

kdyby aspoň deset viď to by se sázelo 😁

redy

Hm ale trošku to přehnali jenom 5 je ukrutně málo 🙂

redy

To je hrozný furt mám málo palečků ☹

anonym

Myslíš ty tvoje 4 nahoře a dole?

redy

Jugar ty sou moje ty nedám 🙂

gecco

Takovejch nás tu je móóóc…
😉

redy

🙂